ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК HARDY MICRO 10 КОШНИЧЕН 18 СМ Ф44 ММ / 0119644418
Сравняване
ДЪЛЖИНА НА ВАЛЯКА 18 см
ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО 10 мм
ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА 44 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА СТОМАНЕНА HARDY 290ММ / 1001220006
ЧЕТКА СТОМАНЕНА HARDY 290ММ / 1001220006 Четка стоманена Hardy 290мм - произведена от марката Hardy.
Дължина 290мм
Материал на телт Месинг
Материал на дръжка Дърво
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 100MM TMP
ШПАКЛА TOPMASTER ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 100MM / 320715
ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 100MM TMP Професионалните ръчни инструменти наTopmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот.
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка за по-добър захват
ТЕЛЕНА ЧЕТКА С ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА GD
ТЕЛЕНА ЧЕТКА С ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА GADGET / 340503
ТЕЛЕНА ЧЕТКА С ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА GADGET Технически параметри:
  • Месинг
  • Пластмасова дръжка
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
МИСТРИЯ ЗИДАРСКА 16СМ Х 11СМ НЕРЪЖДАЕМА СТOMАНА /СЕРИЯ 26
МИСТРИЯ ЗИДАРСКА 16СМ Х 11СМ НЕРЪЖДАЕМА СТOMАНА / 0810261611
МИСТРИЯ ЗИДАРСКА 16СМ Х 11СМ НЕРЪЖДАЕМА СТOMАНА HARDY /СЕРИЯ 26
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 18см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106818
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм