ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 60ММ / 9600395560“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
МАЛАМАШКА
Сравняване
МАЛАМАШКА НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 280Х130MM С ГРЕБЕН 6X6 / 323107
Материал СТОМАНА
Гаранция 2  г.
Произход КИТАЙ
Наименование МАЛАМАШКА
323107 МАЛАМАШКА НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 280Х130MM С ГРЕБЕН 6X6 T
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY MOLTOFLOK MINI, СИН, 2Х10 СМ, Ф35 + ДРЪЖКА / 0124083510
ВАЛЯК MOLTOFLOK MINI, СИН, 2Х10 СМ, Ф35 + ДРЪЖКА
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 65MM TOPSTRONG
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 65MM TOPSTRONG / 320752
Работна широчина: 65 mm
Двукомпонентна дръжка гума и пластмаса
МАЛАМАШКА СТОМАНЕНА MTX 280Х130 / 867749
Марка MTX
ЧЕТКА ПОЛИЕСТЕР HARDY 2К 35ММ / 0200904435
Дебелина 14 мм.
Ширина 35 мм.
Дължина на четката 210 мм.
Материал за дръжката двукомпонентна
Материал на влакната Полиестер
Дължина на влакната 44 мм.
Фасаден валяк 18 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 18 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726818
Валяк Hardy Moltopren mini 5.5см ø35мм 2 броя
ВАЛЯК MOLTOPREN EXTRA, 15 СМ, Ф 35 ММ, OП. 2 БРОЯ / 0123023515
  • Дължина на валяка (ролката): 5.5 см
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY 25ММ / 0204434510 Четка плоска Hardy - серия 43.
Дебелина 15 мм.
Ширина 25 мм.
Дължина на четката 190 мм.
Материал за дръжка дърво
Материал на влакната Полиестерни влакна
Дължина на влакната 45 мм.