ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
АЛУМИНИЕВА ЦИКЛА 8 ОСТРИЕТА / 1004084509 Алуминиева цикла с 8 остриета - на марката Hardy. Предназначена е за изравняване на мазилка и газобетонни плочи. Инструментът е прахово боядисан и е с размери: 90х450 мм.
Размер 90х450 мм.
Марка Hardy
Брой 4 бр
Материал Пластмаса
МИСТРИЯ 60X100MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER 60X100MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323109
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „43“, АКРИЛ 3″ / 0204437130
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм
ВАЛЯК GEPARDAKRYL 18 СМ, Ф48 HARDY
ВАЛЯК HARDY GEPARDAKRYL 18 СМ, Ф48 / 0110314818
Валяк Gepardakryl 18cm 8/48mm Gepardakryl Hardy.
ДРЪЖКА HARDY, Ф8 , 18 СМ
ДРЪЖКА HARDY, Ф8,18 СМ / 0140110818
Дръжка за валяк Hardy Ø8mm 18cm Hardy.