ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 40ММ / 9600394340
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 40ММ / 9600394340 Четка Hardy универсална 40мм. Произведена от марката Харди, гарантираща качество.
Размер 40мм
Марка Харди
Марка Hardy
Бърз преглед
ВАЛЯК MICROMIX16 MAXI NARDY 25СМ 16ММ 48ММ
ВАЛЯК MICROMIX16 MAXI NARDY 25СМ 16ММ 48ММ / 0110214825
ДЪЛЖИНА: 25 см
МАТЕРИАЛ: Полиестер/пластмаса
ДИАМЕТЪР: 4.8 см
ВИСОЧИНА  НА КОСЪМА: 16 мм
Размер 15см
Марка Hardy
Валяк
ВАЛЯК HARDEX MIDI, ПАК, 15 СМ, 11 ММ, Ф 30 ММ / 0120113015
Подходящ за латексови, емулсионни, силиконови и силикатни бои, за малки площи.
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0101106818
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY "40" 80 ММ, ЧЕРВЕНА, ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА
  • Тип: плоска четка
  • Ширина: 80 мм.