ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 70ММ / 9600395970
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 70ММ / 9600395970 Четка Hardy универсална 70мм. Произведена от марката Харди, гарантираща качество.
Размер 70мм
Марка Харди
Бърз преглед
Универсален валяк
ВАЛЯК MOLTOFLOK, УНИВЕРСАЛЕН, 2Х5.5 СМ, Ф 35 ММ / 0123063505
Купи
Бърз преглед
ФАСАДЕН ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 25 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726825
Фасаден валяк 25 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
Валяк
ВАЛЯК FLOK MINI УНИВЕРСАЛЕН, 7 СМ, Ф 35 ММ, ОП. 2 / 0123063507
  • Подходящ за лакове на водна основа, за малки площи.
  • Дължина на валяка (ролката): 7 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø35мм
ВАЛЯК NYLON-PLUS MIDI, ПАМ, 15 СМ, 6 ММ, Ф30 HARD / 0120433015
Параметри: Ширина: 15 см Диаметър: 30 мм Дължина на влакното: 6мм
ЧЕТКА, ЧУПЕЩА СЕ
  • Размер: 25"
  • Чупещо се рамо (дръжка)
  • Косъм: натурална свинска четина
ШПАКЛА МНОГО ЗДРАВА 30ММ / 0830820103 Шпакла много здрава 30мм - произведена от марката Hardy, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 30мм