ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 3″ HARDY / 0220705130“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ХИДРОГЪБА 20X14X7СМ / 2024122014
Сравняване
Предназначение Подходяща за фаянс, гранитогрес, камък и други плочи
Бърз преглед
ВАЛЯК VELUR 25СМ / 0110384825
ВАЛЯК VELUR 25СМ / 0110384825
Размер 25см
Цвят Бял
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА С ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 40MM TMP
ШПАКЛА TOPMASTER С ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 40MM / 320708
ШПАКЛА С ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 40MM TMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот.
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка за по-добър захват
ДРЪЖКА 2K HARDY 10СМ / 0140120625
Диаметър 6 мм
Максимална дължина на дръжката 400 мм
Валяк
ВАЛЯК HARDEX, 18СМ, 18ММ ПАК, Ф38ММ+ДРЪЖКА Ф6ММ H / 0130104018
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø38мм