ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 40ММ / 9600394340“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Размер 60см
Марка Hardy
Бърз преглед
ВАНИЧКА ЗА БОЯ NO 5 37 X 34 СМ
ВАНИЧКА ЗА БОЯ NO 5 37 X 34 СМ / 0146323734
ВАНИЧКА ЗА БОЯ NO 5 37 X 34 СМ
  • Бояджийската ваничка е произведена от пластмаса, а формата и е функционална и удобна.
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
МАЛАМАШКА
Дебелина 6 mm
Дължина 28 cm
Материал неръждаема стомана
Производител Hardy
Размер на работната повърхност 336 cm²
Широчина 12 cm
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY СЕРИЯ 50 40 ММ / 0200505640
ДЪЛЖИНА НА ЧЕТИНАТА 48 мм.
ТИП ЧЕТИНА Naturmix
ЧЕТКА СМЕСЕН КОСЪМ 50 ММ HARDY
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН 18CM 18/68MM
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0100226818
Фасаден валяк
ВАЛЯК HARDEX ПАК 18 СМ, 18 ММ, Ф 48 ММ / 0110104818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм