ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАЛЯК HARDEX MINI, ПАК, 10 СМ / 0121111510“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
иглен валяк
Бърз преглед
Маламашка
  • Гребен: 8x8мм
  • Удобна 2К дръжка
  • Неръждаема
  • За нанасяне на лепило
Бърз преглед
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „43“, АКРИЛ 3″ / 0204437130
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм
ВАНИЧКА ЗА БОЯ NO 5 37 X 34 СМ
ВАНИЧКА ЗА БОЯ NO 5 37 X 34 СМ / 0146323734
ВАНИЧКА ЗА БОЯ NO 5 37 X 34 СМ
  • Бояджийската ваничка е произведена от пластмаса, а формата и е функционална и удобна.
ДРЪЖКА HARDY, Ф8 , 18 СМ
ДРЪЖКА HARDY, Ф8,18 СМ / 0140110818
Дръжка за валяк Hardy Ø8mm 18cm Hardy.
SDS PROFI БЪРКАЛКА 80 X 400 ММ. ПОЦИНКОВАНА ПРИСТА
SDS PROFI БЪРКАЛКА 80 X 400 ММ. ПОЦИНКОВАНА ПРИСТА / 0860820080
  • Размер: 80 х 400 мм.
  • Материал: Стомана, поцинкована
ШПАКЛА ФАСАДНА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 200MM TS
ШПАКЛА ФАСАДНА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 200MM TS / 324202