ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „МАЛАМАШКА ГУМЕНА 280Х90MM ГОЛЯМА TS / 320302“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Размер 2х50м
Марка Hardy
Бърз преглед
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "61" С НАКЛОН, СИНЯ 2,5"
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „61“ С НАКЛОН, СИНЯ 2,5″ / 0204617025
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 20 мм.
  • Ширина: 60 мм.
  • Дължина на четката: 290 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм.
Купи
Бърз преглед
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0101106818
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "37" 20 ММ, ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 15 мм.
  • Ширина: 20 мм.
  • Дължина на четката: 185 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 40 мм.
ВАЛЯК VELUR 25СМ / 0111384825
ВАЛЯК VELUR 25СМ / 0111384825
Валяк Velur 25см 2 - произведен от марката Hardy, която гарантира качеството на продукта.
Размер 25см
Цвят Бял
Характеристики Марка HARDEX Страна Украйна Размер 48×110×250
ВАЛЯК HARDY GEPARD ПАК 250 ММ, 11 ММ, Ф 48 ММ + ДРЪЖКА / 0111154825
Валяк Hardy Gepard ПАК 250 мм / 11мм ø48мм Подходящ за емулсионни и латексови бои.
  • Дължина на влакното: 11 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø48 мм
БЪРКАЛКА СТРОИТЕЛНА,С ВЪНШНА РЕЗБА М14 120X600 PR
БЪРКАЛКА СТРОИТЕЛНА,С ВЪНШНА РЕЗБА М14 120X600 PR / 0860830120
  • Дебелина: 15 мм.
  • Ширина: 35 мм.
  • Дължина на четката: 210 мм.
  • Материал за дръжка: двукомпонентна
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 44 мм.