ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „МАЛАМАШКА ГУМЕНА 215Х125MM ОРАНЖЕВА TS / 320301“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
Сравняване
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК MIKRO, 18 СМ, 11 ММ, Ф 44 ММ
ВАЛЯК HARDY MIKRO, 18 СМ, 11 ММ, Ф 44 ММ / 0110624418
  • Дължина на влакното: 11 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø44 мм
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК БОЯДИСВАНЕ НА ТРЪБИ HARDY Ф6 / 0133490300
ВАЛЯК БОЯДИСВАНЕ НА ТРЪБИ HARDY Ф6 / 0133490300 Валяк боядисване на тръби Hardy Ф6.
Размер Ф6
Производител Hardy
ШПАКЛА -ТОПЕКС 125ММ / ВАЛЕРИЙ
ШПАКЛА -ТОПЕКС 125ММ / ВАЛЕРИЙ
Вид: Шпакла
Дръжка: Против приплъзване и запотяване
МАЛАМАШКА СТОМАНЕНА 200/80 / 21101 Маламашка стоманена 200х80мм - огледално полирана. Качеството на маламашката е гарантирано.
Размер 200х80мм
Материал Стомана
КОФА, БОЯДЖИЙСКА 8 ЛИТРА
  • Жълта кофа за бояджийска
  • Материал: пластмаса
  • Метална дръжка
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
РЪКАВИЦА, БОЯДЖИЙСКА HARDY
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 102 ММ
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 102 ММ / 15852/ET-4FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  102 мм