ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „КОФА, БОЯДЖИЙСКА 8 ЛИТРА / 0147720800“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Маламашка гумена
Сравняване
МАЛАМАШКА ГУМЕНА 280Х90MM ГОЛЯМА TS / 320302
Дължина: 280 mm Материал: Пореста гума Материал на дръжката: Дърво Предназначение: За фугиране Широчина: 90 mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
Купи
Бърз преглед
МИСТРИЯ ЗА МАЗИЛКИ HARDY СЕРИЯ 26 8/10 СМ
МИСТРИЯ ЗА МАЗИЛКИ HARDY СЕРИЯ 26 8/10 СМ / 0810260810
МАТЕРИАЛ Стомана, дърво
ДЪЛЖИНА 10 см.
ШИРИНА 8 см.
ЧЕТКА РАДИАТОРНА, СЕРИЯ "70" 1", СВ., ДЪРВ. ДР.
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 1″ HARDY / 0220704110
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 1" HARDY / 0220704110 Четка радиаторна, 1", 25 mm, серия "70", Hardy.
Валяк
ВАЛЯК VELUR MIDI, 15 СМ, 4 ММ, Ф 30 ММ / 0120383015
Подходящ за лакове на основата на разтворители и епоксидни съставки, за малки площи.
ЧЕТКА РАДИАТОРНА, СЕРИЯ "70" 3"
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 3″ HARDY / 0220705130
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 3" HARDY / 0220705130 Четка радиаторна, серия "70" 3" 76 mm Hardy.