ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК ЗА ПЕРФОРИРАНЕ НА ВИНИЛОВИ ТАПЕТИ 15CM
Сравняване
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „43“, АКРИЛ 3″ / 0204437130
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм
Купи
Бърз преглед
ПОКРИВНО ФОЛИО HARDY РЕГРАНУЛАТ 4/6 МЕТРА 1800 ГР
МАТЕРИАЛ Полиетилен
ДЪЛЖИНА 6 метра
МИСТРИЯ 100X120MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER 100X120MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323111
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
МАЛАМАШКА ШВЕЙЦАРСКА
МАЛАМАШКА ШВЕЙЦАРСКА 130X380 ММ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА HARDY / 0800433800
  • Дължина 380 мм
  • Материал дърво / неръждаема стомана
  • Производител Hardy
  • Размер на работната повърхност 494 cm²
  • Широчина 130 мм
Валяк
ВАЛЯК HARDEX MIDI, ПАК, 15 СМ, 11 ММ, Ф 30 ММ / 0120113015
Подходящ за латексови, емулсионни, силиконови и силикатни бои, за малки площи.
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 40ММ / 9600394340 Четка Hardy универсална 40мм. Произведена от марката Харди, гарантираща качество.
Размер 40мм