ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАНИЧКА ЗА БОЯ 16 X 30 СМ, ЖЪЛТА / 0146323016“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК HARDY MIKRO 25 СМ 11 ММ Ф 44 ММ
Сравняване
ВАЛЯК HARDY MIKRO 25 СМ 11 ММ Ф 44 ММ / 0110624425
ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО: 11 мм
ДИАМЕТЪР: 44 мм
ДЪЛЖИНА НА ВАЛЯКА: 250 мм
МАРКА: HARDY
Марка Hardy
Бърз преглед
Фасаден валяк 18 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 18 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726818
РОЛКА ЗА ВАЛЯК, ЗА НАНАСЯНЕ НА ШПАКЛОВКИ 250 MM
ВАЛЯК ХАРДИ ЗА НАНАСЯНЕ НА ШПАКЛОВКИ 25 СМ
ВАЛЯК HARDEX 24Х18 Ф38 / 0130104023
Дължина на влакното 18 мм
Дължина на валяка 24 см
Диаметър на валяка (ролката) ø38мм
ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR MIDI ПАК, 10 СМ, 11 ММ, Ф 30 ММ / 0120233010
Дебелина 11 mm
Диаметър 30 mm
Модел Midi
Цена за бр.
Широчина 10 cm
0120233010 ВАЛЯК ELITAKOLOR MIDI ПАК, 10 СМ, 11 ММ, Ф 30 ММ
  • Маламашка с гребен и дървена дръжка.
  • За разнасяне на лепила и замазки.
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 152 ММ.
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 152 ММ. /15854/ET-6FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  152 мм