ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „МАЛАМАШКА, СЕРИЯ 31 / 0800313800“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк
Сравняване
ВАЛЯК HARDEX, 18СМ, 18ММ ПАК, Ф38ММ+ДРЪЖКА Ф6ММ H / 0130104018
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø38мм
  • Диаметър на телескопичната дръжка: ø6м
Серия 84
Размер 8см
Бърз преглед
Сито за изцеждане на валяк 180мм TS
СИТО TOPSTRONG ЗА ИЗЦЕЖДАНЕ НА ВАЛЯК 180ММ TS / 541201
  • Сито за изцеждане на валяк
    • Размер- 180 мм
    • Марка - TopStrong
МИСТРИЯ ОБЛА 180MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER ОБЛА 180MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323103
МИСТРИЯ ОБЛА 180MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот. Облата мистрия на Topmaster притежава:
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA MIDI 10 СМ, 13 ММ / 0120713010
Производител Hardy
Цена за бр.
Широчина 10 cm
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 40MM TS
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 40MM TS / 320750
  • Подходяща за нанасяне, изравняване и изглаждане на шпакловката
  • Двукомпонентна дръжка - гума и пластмаса
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „43“, АКРИЛ 3″ / 0204437130
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм