ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ГЪБА 15 X 10 X 5 СМ / 2024121510“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА ЗА ВАЛЯК HARDY СЕРИЯ 11 КОШНИЧНА 18 СМ / 0141114418
Сравняване
ДИАМЕТЪР 44 мм.
ДИАМЕТЪР НА ДРЪЖКАТА 8 мм.
ШИРИНА 18 см.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Валяк Hardy Velur mini 10см / 4мм ø15мм + дръжка ø6мм
ВАЛЯК VELUR MINI 2Х10СМ 4ММ, Ф 15ММ + ДРЪЖКА Ф 6М / 0124381510
  • Дължина на влакното: 4 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
Купи
Бърз преглед
Валяк Hardy Eurofaza 18см 7мм ø48мм
ВАЛЯК EUROFAZA 25СМ, 7ММ, Ф48+ДРЪЖКА / 0111704825
  • Дължина на влакното: 7 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø48 мм
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825 Валяк Hardstar Ф18мм - произведен от марката Hardy.
Тип: Ролка с дръжка
Ширина на ролката [cm] 18
Вид боя Емулсионни бои, латексни бо
Диаметър на отвора за дръжката [mm] 25 см
Диаметър на вала [mm] ø48 мм
Валяк
ВАЛЯК HARDY GEPARD AKRYL MIDI, ПАК, 15 СМ, 6 ММ, Ф30 / 0120313015
Еластичен валяк, добро качество на ниска цена, улеснява и съкращава работното време. Изработен от каучук. Валяк за тапети, ефективен за премахване на въздушните мехурчета и притискане на тапета перфектно към повърхността. Диаметър на дръжката: 6 мм
SDS БЪРКАЛКА УНИВЕРСАЛНА 95X600,ПОЦИНКОВАНА ПРИСТАВКА
SDS БЪРКАЛКА УНИВЕРСАЛНА 95X600,ПОЦИНКОВАНА ПРИСТАВКА / 0860860095
Универсална бъркалка с поцинкована приставка Hardy.
  • Закрепване: SDS Plus
  • Дължина: 600 мм
  • Диаметър: 95 мм
  • Материал: стомана
  • Предназначение: за боя и мазилки
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
Плоска четка 61" с наклон синя 2,0
  • ПЛОСКА ЧЕТКА *61* С НАКЛОН, СИНЯ 1,5"