ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАЛЯК ПОЛИАМИД TOPSTRONG 18MM НИШКА 180Х54Х6MM + ДРЪЖКА / 540698“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Размер 16х8
Марка Hardy
Бърз преглед
Валяк
ВАЛЯК FLOK MINI УНИВЕРСАЛЕН, 7 СМ, Ф 35 ММ, ОП. 2 / 0123063507
  • Подходящ за лакове на водна основа, за малки площи.
  • Дължина на валяка (ролката): 7 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø35мм
Бърз преглед
Валяк
ВАЛЯК HARDEX MINI, ПАК, 10 СМ / 0121111510
  • Дължина на влакното: 11 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
0121111510 ВАЛЯК HARDEX MINI, ПАК, 10 СМ
ШПАКЛА ФАСАДНА 60 СМ, НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
  • Материал: неръждаема стомана
  • Дръжка 2K
Размер 12см
Марка Hardy
ДРЪЖКА 2K HARDY 40СМ / 0140120640
Диаметър 6 мм
Максимална дължина на дръжката 400 мм