ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ШПАКЛА TOPMASTER С БИТ 125ММ / 320722“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПИЧНА ДРЪЖКА 1.8 МЕТРА
Бърз преглед
Валяк
ВАЛЯК GEPARDAKRYL ПАК 25 СМ / 0111314825
Подходящ за емулсионни и латексови бои и лакове на водна основа.
Размер 20 см.
Серия 68
Маламашка
МАЛАМАШКА НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 280Х130MM С ГРЕБЕН 10X10 / 323108
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
ВАЛЯК HARDY MICRO 6 КОШНИЧЕН 18 СМ Ф44 ММ / 0119634418
ДЪЛЖИНА НА ВАЛЯКА 18 см
ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО 6 мм
ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА 44 мм
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0101106818
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY СЕРИЯ 30 / 0200300030
Размер: 11 / 75 / 205 мм