ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАНИЧКА ЗА БОЯ NO 3, 35 Х 26 СМ
Сравняване
ВАНИЧКА ЗА БОЯ NO 3, 35 Х 26 СМ / 0146323526
  • Бояджийската ваничка е произведена от пластмаса, а формата и е функционална и удобна.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY 50MM / 0200505650
Дебелина 17 мм.
Ширина 50 мм.
Дължина на четката 235 мм.
Материал за дръжка дърво
Влакна смесени
Дължина на четината 51 мм.
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА С ДЪРВЕНА ДРЪЖКА 40MM TS
ШПАКЛА С ДЪРВЕНА ДРЪЖКА 40MM TS / 320414
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
ФАСАДЕН ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 25 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726825
Фасаден валяк 25 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
ШПАКЛА МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА, СЕРИЯ 82, ДРЪЖКА 2К
Приложение:
  • Строителство, майстори за плочки и камък и т.н.
Валяк
ВАЛЯК HARDEX MINI, ПАК, 10 СМ / 0121111510
  • Дължина на влакното: 11 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
  • 2 броя в опаковка
0121111510 ВАЛЯК HARDEX MINI, ПАК, 10 СМ
  • Висококачествена изработка
  • От неръждаема стомана
  • С гребен и гладка маламашка
  • Ергономична дървена ръкохватка
  • Удобна и лека
Валяк
ВАЛЯК HARDEX, 18СМ, 18ММ ПАК, Ф38ММ+ДРЪЖКА Ф6ММ H / 0130104018
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø38мм