ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „МИСТРИЯ ЗИДАРСКА ЗАОБЛЕНА 20Х12СМ / 0810302012“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Размер 12см
Марка Hardy
Бърз преглед
Фасаден валяк 18 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 18 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726818
ЧЕТКА СТОМАНЕНА HARDY 290ММ / 1001220006
ЧЕТКА СТОМАНЕНА HARDY 290ММ / 1001220006 Четка стоманена Hardy 290мм - произведена от марката Hardy.
Дължина 290мм
Материал на телт Месинг
Материал на дръжка Дърво
МАТЕРИАЛ Стомана, дърво
ДЪЛЖИНА 10 см.
ШИРИНА 8 см.
ЧЕТКА ЗА ЛАКИРАНЕ НА ПАРКЕТ 200 X 9 ММ
ЧЕТКА ЗА ЛАКИРАНЕ НА ПАРКЕТ 200 X 9 ММ / 0290565120
ДРЪЖКА ЗА ВАЛЯК 25Х8 / 0140120825 Дръжка за валяк 25х8мм - подходяща за валяк 25 см, двукомпонентна ръкохватка.
Диаметър 8мм
Серия 12
ДРЪЖКА HARDY, Ф8 , 18 СМ
Дръжка за валяк Hardy Ø8mm 18cm Hardy.