ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ШПАКЛА ЗА ПОЧИСТВАНЕ / 0540480000“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА СМЕСЕН КОСЪМ HARDY 70ММ / 0200915770
Сравняване
Дебелина 17 мм.
Ширина 70 мм.
Дължина на четката 240 мм.
Материал за дръжка двукомпонентна
Косъм Естествен косъм и полиестер
Дължина на влакната 57 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОМПЛЕКТ №56 HARDY 2Х10СМ / 0180560000
Материал пластмаса
Цвят жълт
Бърз преглед
МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПИЧНА ДРЪЖКА 1.8 МЕТРА
  • Висококачествена изработка
  • От неръждаема стомана
  • С гребен и гладка маламашка
  • Ергономична дървена ръкохватка
  • Удобна и лека
ФАСАДЕН ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 25 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726825
Фасаден валяк 25 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
Подсказка
ВАЛЯК MOLTOPREN MIDI Ф50ММ / 0120005018
ВАЛЯК MOLTOPREN MIDI Ф50ММ / 0120005018 Валяк Moltopren Midi Ф50мм - произведен от марката Харди.
Диаметър на валяка (ролката) ø50мм
Диаметър на телескопичната дръжка ø6мм
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 70ММ / 9600395970 Четка Hardy универсална 70мм. Произведена от марката Харди, гарантираща качество.
Размер 70мм
Марка Харди
ТЕЛЕНА ЧЕТКА 2 В 1 НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 200MMTMP
ТЕЛЕНА TOPMASTER ЧЕТКА (2 В 1) НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 200MM / 390800
ТЕЛЕНА ЧЕТКА 2 В 1 НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 200MMTMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот. Телената четка от неръждаема стомана на Topmaster се отличава с:
  • Качествена изработка от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка осигуряваща по-добър захват
  • Дължина: 200mm