ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк Hardy Gepardakryl mini ПАК 10см / 6мм ø15мм 2 броя
Сравняване
ВАЛЯК GEPARDAKRYL MINIQ ПАКЕТ 2 БРОЯ, 10 СМ, 6 ММ, Ф15 / 0123311510
  • Дължина на влакното: 6 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
Бърз преглед
МИСТРИЯ С ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 7/175 MM GD
МИСТРИЯ GADGET С ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА / 320108
  • Дръжка от пластмаса
  • Изработена от първокачествена стомана
Купи
Бърз преглед
ФАСАДЕН ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 25 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726825
Фасаден валяк 25 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226825
Полиакрилен бояджийски валяк за фасадна боя с диаметър 68 мм и дължина 250 мм Kaem Hardy Working Tools 0101-226825 е изработен е от полиакрил с дължина на влакното 25 мм.
МИСТРИЯ 60X100MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER 60X100MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323109
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 18см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106818
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
0100106818 ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 76 ММ.
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 76 ММ. / 15851/ET-3FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  76 мм
УДАРНА ГЛАВА: Лят метал
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 60ММ / 9600395560
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 60ММ / 9600395560 Четка Hardy универсална 60мм. Произведена от марката Харди, гарантираща качество.
Размер 60мм