ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „МИСТРИЯ TOPMASTER ТРАПЕЦ 160MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323112“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
АЛУМИНИЕВА ЦИКЛА 8 ОСТРИЕТА / 1004084509 Алуминиева цикла с 8 остриета - на марката Hardy. Предназначена е за изравняване на мазилка и газобетонни плочи. Инструментът е прахово боядисан и е с размери: 90х450 мм.
Размер 90х450 мм.
Марка Hardy
Бърз преглед
ХИДРОГЪБА 20X14X7СМ / 2024122014
Предназначение Подходяща за фаянс, гранитогрес, камък и други плочи
Бърз преглед
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0101106818
ТЕЛЕНА ЧЕТКА 2 В 1 НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 200MMTMP
ТЕЛЕНА TOPMASTER ЧЕТКА (2 В 1) НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 200MM / 390800
ТЕЛЕНА ЧЕТКА 2 В 1 НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 200MMTMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот. Телената четка от неръждаема стомана на Topmaster се отличава с:
  • Качествена изработка от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка осигуряваща по-добър захват
  • Дължина: 200mm
Валяк Hardy Velur mini 10см / 4мм ø15мм + дръжка ø6мм
ВАЛЯК VELUR MINI 2Х10СМ 4ММ, Ф 15ММ + ДРЪЖКА Ф 6М / 0124381510
  • Дължина на влакното: 4 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
КОМПЛЕКТ №55 HARDY 10Х18СМ / 0180550000
Материал пластмаса
Цвят жълт
ЧЕТКА ЗА БЛАЖНА БОЯ 75 ММ, ЧЕРВЕНА ДРЪЖКА HARDY
ЧЕТКА HARDY ЗА БЛАЖНА БОЯ HARDY 75 ММ, ЧЕРВЕНА ДРЪЖКА / 0200395130