ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА ТЕЛЕНА GD
Сравняване
ЧЕТКА GADGET ТЕЛЕНА / 340505
ЧЕТКА ТЕЛЕНА GD
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 18см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106818
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
0100106818 ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ
  • Дължина: 600 мм.
  • Диаметър: 105 мм.
  • Размер: 14x28см
  • Материал на дръжката: пластмаса
  • Покритие на работната повърхност: гумена гъба
  • Марка: Hardy
ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 25MM TMP
ШПАКЛА TOPMASTER ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 25MM / 320713
ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 25MM TMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот.
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка за по-добър захват
МИСТРИЯ ОБЛА 180MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER ОБЛА 180MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323103
МИСТРИЯ ОБЛА 180MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот. Облата мистрия на Topmaster притежава:
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
Маламашка гумена
МАЛАМАШКА ГУМЕНА 280Х90MM ГОЛЯМА TS / 320302
Дължина: 280 mm Материал: Пореста гума Материал на дръжката: Дърво Предназначение: За фугиране Широчина: 90 mm
ЧЕТКА 2К HARDY 25MM / 0200904325
ЧЕТКА 2К HARDY 25MM / 0200904325 Плоска четка HARDY серия 90, подходяща за боядисване с бои на водна основа, акрилни и алкидни бои, полиуретанови лакове.
Дебелина 13 мм.
Ширина 25 мм.
Дължина на четката 210 мм.
Материал за дръжка двукомпонентна
Материал на влакната Полиестер
Дължина на влакната 43 мм.