ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм
Сравняване
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0101106818
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY MOLTOFLOK MINI, СИН, 2Х10 СМ, Ф35 + ДРЪЖКА / 0124083510
ВАЛЯК MOLTOFLOK MINI, СИН, 2Х10 СМ, Ф35 + ДРЪЖКА
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 51 ММ
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 51 ММ / 15850/ET-2FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА: 51 мм
УДАРНА ГЛАВА: Лят метал
МАЛАМАШКА ШВЕЙЦАРСКА
МАЛАМАШКА ШВЕЙЦАРСКА 130X380 ММ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА HARDY / 0800433800
  • Дължина 380 мм
  • Материал дърво / неръждаема стомана
  • Производител Hardy
  • Размер на работната повърхност 494 cm²
  • Широчина 130 мм
МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПИЧНА ДРЪЖКА 1.3 МЕТРА
  • Дължина от 1.30 метра.
Маламашка неръждаема стомана
МАЛАМАШКА TOPMASTER НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 280Х130MM / 323101
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 65MM TOPSTRONG
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 65MM TOPSTRONG / 320752
Работна широчина: 65 mm