ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАЛЯК HARDY GEPARDAKRYL 25 СМ, Ф48 / 0110314825“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШПАКЛА ФАСАДНА 60 СМ, НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
Сравняване
  • Материал: неръждаема стомана
  • Дръжка 2K
Бърз преглед
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 127 ММ.
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 127 ММ. / 15853/ET-5FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  127 мм
УДАРНА ГЛАВА: Лят метал
Материал Каучук
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „43“, АКРИЛ 3″ / 0204437130
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм
ВАЛЯК VELURPLUS 18 СМ, 4 ММ, Ф48 HARDY
ВАЛЯК HARDY VELURPLUS 18 СМ, 4 ММ, Ф48 / 0110344818
Подходящ за емулсионни и латексови бои и лакове на водна основа.
  • Дължина на влакното: 4 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø48 мм
Размери 18 см x 20 m
Материал Хартия
ЧЕТКА С НАКЛОН ПЛОСКА HARDY 1.5 / 0200604515
Дебелина 10 мм.
Ширина 38 мм.
Дължина на дръжката 170 мм.
Материал за дръжката дърво
Косъм Естествен косъм
Дължина на влакната 47 мм.