ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА HARDY, Ф8, 25 СМ
Сравняване
ДРЪЖКА HARDY, Ф8, 25 СМ / 0140110825
Дръжка за валяк Hardy Ø8mm, 25cm Hardy 0140-110825
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА ФАСАДНА 203 ММ TRUPER / 14459/ETA-8
ШПАКЛА УНИВЕРСАЛНА ФАСАДНА -203 ММ TRUPER
МАТЕРИАЛ: Въглеродна стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ДЪЛЖИНА: 258 мм
ШИРИНА: 203 мм
Купи
Бърз преглед
Фасаден валяк
ВАЛЯК HARDEX ПАК 18 СМ, 18 ММ, Ф 48 ММ / 0110104818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
ШПАКЛА ФАСАДНА 60 СМ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Размер 25 см
Марка Hardy
ВАЛЯК HARDSTAR 10СМ / 0123191510
ВАЛЯК HARDSTAR 10СМ / 0123191510 Валяк Hardstar 10см - произведен от марката Hardy.
Дебелина 9 mm
Диаметър 15 mm
Количество в опаковка 2 бр.
Модел Hardstar
Марка HARDY
Цена за комплект
Широчина 10 cm
МАЛАМАШКА
МАЛАМАШКА HARDY STUCCO, СЕРИЯ 28 / 0800342000
Маламашка Stucco Hardy серия 28
  • Размер: 200x90 мм