ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК HARDY 10СМ / 0123381510
Сравняване
ВАЛЯК HARDY 10СМ / 0123381510
ВАЛЯК HARDY 10СМ / 0123381510 Валяк Hardy 10см - произведен от марката Hardy.
Диаметър 15 mm
Количество в опаковка 2 бр.
Модел Velur
Производител HARDY
Цена за комплект
Широчина 10 cm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Маламашка
Маламашка с гребен Hardy
  • Размер: 280х120 мм
  • Гребен: 10x10 мм
  • Неръждаема
  • За нанасяне на лепило
Предназначение за отстраняване на излишъка от фугиращата смес
ВАЛЯК 10 CM, 13 MM EUROFAZA
ВАЛЯК EUROFAZA 10 СМ, 13 ММ / 0125711510
  • ВАЛЯК 10 CM, 13 MM EUROFAZA
Фасаден валяк 18 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 18 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726818
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм
ВАЛЯК ХАРДЕКС ЗА ТАВАНИ ПЕС 23см
ЧЕТКА РАДИАТОРНА, СЕРИЯ "70" 1", СВ., ДЪРВ. ДР.
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 1″ HARDY / 0220704110
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 1" HARDY / 0220704110 Четка радиаторна, 1", 25 mm, серия "70", Hardy.