ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ДРЪЖКА HARDY, Ф8,18 СМ / 0140110818“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШПАКЛА МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА, СЕРИЯ 82, ДРЪЖКА 2К
Сравняване
Приложение:
  • Строителство, майстори за плочки и камък и т.н.
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA 18 СМ, 7 ММ, Ф 48 / 0110704818
  • Специално покритие, устойчиво на разтворители.
  • За дълготрайна употреба от професионалисти.
  • Ролката за валяк е изработена от свръх фини, тъкани, непрекъснати полиестерни влакна.
  • Висока абсорбция на боя и минимално пръскане на боята по време на боядисване.
  • Ролката е без филц, устойчива на износване и лесна за почистване.
  • Преди първата употреба валякът трябва да се изплакне в сапунена вода и да се изсуши.
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА ТЕЛЕНА, ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА// SPARTA
ЧЕТКА ТЕЛЕНА SPARTA , ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА / 748505
  • Използва се за грубо почистване на метални повърхности в щадящ режим.
ШПАКЛА БОЯДЖИЙСКА, СЕРИЯ 82, 6 СМ, ДРЪЖКА
  • Широко приложение
  • Гъвкава
  • Полирана, неръждаема стомана
  • Дебелина: 13 мм.
  • Ширина: 25 мм.
  • Дължина на четката: 210 мм.
  • Материал за дръжка: двукомпонентна
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 43 мм.
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 25см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106825
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
МАЛАМАШКА СТОМАНЕНА 200/80 / 21101 Маламашка стоманена 200х80мм - огледално полирана. Качеството на маламашката е гарантирано.
Размер 200х80мм