ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК HARDEX 24Х18 Ф38 / 0130104023
Сравняване
Дължина на влакното 18 мм
Дължина на валяка 24 см
Диаметър на валяка (ролката) ø38мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 127 ММ.
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 127 ММ. / 15853/ET-5FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  127 мм
УДАРНА ГЛАВА: Лят метал
Размер 16х8см
Материал Неръждаема стомана
ЧЕТКА 2К HARDY 25MM / 0200904325
ЧЕТКА 2К HARDY 25MM / 0200904325 Плоска четка HARDY серия 90, подходяща за боядисване с бои на водна основа, акрилни и алкидни бои, полиуретанови лакове.
Дебелина 13 мм.
Ширина 25 мм.
Дължина на четката 210 мм.
Материал за дръжка двукомпонентна
Материал на влакната Полиестер
Дължина на влакната 43 мм.
Валяк
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA 18 СМ, 13 ММ, Ф 48 / 0110714818
Валяк 18 cm, 13 mm, Ø48 mm Eurofaza Hardy
  • Подходящ за емулсионни бои, оцветители и байцове.
Валяк Hardy Eurofaza 18см 7мм ø48мм
ВАЛЯК EUROFAZA 25СМ, 7ММ, Ф48+ДРЪЖКА / 0111704825
  • Дължина на влакното: 7 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø48 мм