ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „БЪРКАЛКА УНИВЕРСАЛНА 105 Х 600 ММ / 0860920105“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк
Сравняване
ВАЛЯК MOLTOPREN MINI,МНОГО ФИН,10СМ,Ф35ММ, 2БРОЯ / 0123003510
Подходящ за лакове на основата на разтворители и водна основа, за малки площи.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Мултифункционална стоманена шпакла - двукомпонентна дръжка, 6 в 1
ШПАКЛА СТОМАНЕНА TRUPER EXPERT 64 ММ / 15855/ET-2-1/2R5X
ШПАКЛА СТОМАНЕНА TRUPER EXPERT 64 ММ
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  64 мм
УДАРНА ГЛАВА: Лят метал
Купи
Бърз преглед
Валяк Hardy Gepard mini ПАК 10см / 7мм ø15мм 2броя Валяк
ВАЛЯК GEPARD MIDI, ПАК 10 СМ, 7 ММ, Ф 30 ММ / 0120153010
  • Подходящ за емулсионни и латексови бои, за малки площи.
  • Дължина на влакното: 7 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
Маламашка
Маламашка, Серия 31
  • Размер: 380x120 мм
  • Неръждаема стомана
  • Удобна 2К дръжка
  • За нанасяне на лепило
ТЕЛЕСКОПИЧНА ДРЪЖКА HARDY 3М / 0149273000
Диаметър 26 / 22 мм.
Дължина от 1.6 до 3 метра.
Валяк полиамид 18мм нишка 180x54x6мм + дръжка - TopStrong
ВАЛЯК ПОЛИАМИД TOPSTRONG 18MM НИШКА 180Х54Х6MM + ДРЪЖКА / 540698
Валяк полиамид + дръжка
  • Марка - TopStrong
  • 18мм нишка
  • Размер - 180x54x6 мм
ТЕЛЕНА ЧЕТКА 2 В 1 НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 200MMTMP
ТЕЛЕНА TOPMASTER ЧЕТКА (2 В 1) НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 200MM / 390800
ТЕЛЕНА ЧЕТКА 2 В 1 НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 200MMTMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот. Телената четка от неръждаема стомана на Topmaster се отличава с:
  • Качествена изработка от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка осигуряваща по-добър захват
  • Дължина: 200mm
ЧЕТКА ЗА БЛАЖНА БОЯ 75 ММ, ЧЕРВЕНА ДРЪЖКА HARDY
ЧЕТКА HARDY ЗА БЛАЖНА БОЯ HARDY 75 ММ, ЧЕРВЕНА ДРЪЖКА / 0200395130