ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Права маламашка за мазилка от неръждаема стомана Kaem Hardy Working Tools с дължина 280 мм, широчина 120 мм. Използва се за за нанасяне и разпределение на различни строителни разтвори по стени, тавани и подове.
Размер 17см
Предназначение за отстраняване на излишъка от фугиращата смес
Размер 2х50м
Марка Hardy
ШПАКЛА ЗА ПОЧИСТВАНЕ
ШПАКЛА ЗА ПОЧИСТВАНЕ
  • Шпакла за лесно почистване на стикери от стъкла и други гладки повърхности.
Размер 12см
Марка Hardy
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 25см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106825
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 25 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
ЧЕТКА ПЛОСКА 50 ММ СЕРИЯ 37 ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА HARDY
  • Вид: плоска
  • Размер: 50 мм