ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВРЪВ ЗИДАРСКА 2Х50М / 0720360520“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШПАКЛА ФАСАДНА 45СМ.НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА HARDY
Сравняване
ШПАКЛА ФАСАДНА 45СМ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА HARDY / 0820624500
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Валяк
ВАЛЯК VELUR MINI, 10 СМ, 4 ММ, Ф 15 ММ + ДРЪЖКА / 0121381510
  • Дължина на влакното: 4 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
0121381510 ВАЛЯК VELUR MINI, 10 СМ, 4 ММ, Ф 15 ММ + ДРЪЖКА
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825 Валяк Hardstar Ф18мм - произведен от марката Hardy.
Тип: Ролка с дръжка
Ширина на ролката [cm] 18
Вид боя Емулсионни бои, латексни бо
Диаметър на отвора за дръжката [mm] 25 см
Диаметър на вала [mm] ø48 мм
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY СЕРИЯ "90" ДРЪЖКА 2К СИНЯ 50 ММ
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY СЕРИЯ „90“ ДРЪЖКА 2К СИНЯ 50 ММ / 0204905050
  • Дебелина: 16 мм.
  • Ширина: 50 мм.
  • Дължина на четката: 220 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 50 мм.
Размер 17см
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
Фасаден валяк
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
SDS БЪРКАЛКА УНИВЕРСАЛНА 95X600,ПОЦИНКОВАНА ПРИСТАВКА
SDS БЪРКАЛКА УНИВЕРСАЛНА 95X600,ПОЦИНКОВАНА ПРИСТАВКА / 0860860095
Универсална бъркалка с поцинкована приставка Hardy.
  • Закрепване: SDS Plus
  • Дължина: 600 мм
  • Диаметър: 95 мм