ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43", АКРИЛ 2,5"
Сравняване
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „43“, АКРИЛ 2,5″ / 0204436425
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 17 мм.
  • Ширина: 60 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 64 мм.
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 50ММ / 9600394450 Четка Hardy универсална 50мм. Произведена от марката Харди, гарантираща качество.
Размер 50мм
Марка Харди
Бърз преглед
МАЛАМАШКА ШВЕЙЦАРСКА
МАЛАМАШКА ШВЕЙЦАРСКА 130X380 ММ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА HARDY / 0800433800
  • Дължина 380 мм
  • Материал дърво / неръждаема стомана
  • Производител Hardy
  • Размер на работната повърхност 494 cm²
  • Широчина 130 мм
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 65MM TOPSTRONG
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 65MM TOPSTRONG / 320752
Работна широчина: 65 mm
Двукомпонентна дръжка гума и пластмаса
ВАЛЯК EUROFAZA MIDI 10 СМ, 7 ММ / 0120703010
Параметри: Ширина: 10 см Диаметър: 30 мм Дължина на влакното: 7 мм
ВАЛЯК HARDEX 24Х18 Ф38 / 0130104023
Дължина на влакното 18 мм
Дължина на валяка 24 см
Диаметър на валяка (ролката) ø38мм
ВАЛЯК VELUR MIDI, 10 СМ, 4 ММ, Ф 30 ММ / 0120383010
Параметри: Ширина: 10 см Диаметър: 30 мм Дължина на влакното: 4 мм