ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ФАСАДНА ШПАКЛА 50СМ / 0820695004“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 50ММ / 9600394450
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 50ММ / 9600394450 Четка Hardy универсална 50мм. Произведена от марката Харди, гарантираща качество.
Размер 50мм
Марка Харди
Бърз преглед
ТЕЛЕНА ЧЕТКА 2 В 1 НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 200MMTMP
ТЕЛЕНА TOPMASTER ЧЕТКА (2 В 1) НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 200MM / 390800
ТЕЛЕНА ЧЕТКА 2 В 1 НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 200MMTMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот. Телената четка от неръждаема стомана на Topmaster се отличава с:
  • Качествена изработка от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка осигуряваща по-добър захват
  • Дължина: 200mm
Купи
Бърз преглед
Валяк Hardy Moltopren mini 5.5см ø35мм 2 броя
ВАЛЯК MOLTOPREN EXTRA, 15 СМ, Ф 35 ММ, OП. 2 БРОЯ / 0123023515
  • Дължина на валяка (ролката): 5.5 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø35мм
МИСТРИЯ ЗА МАЗИЛКИ HARDY СЕРИЯ 26 12/13 СМ / 0810261113
МАТЕРИАЛ Стомана, дърво
ДЪЛЖИНА 13 см.
ШИРИНА 12 см.
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825 Валяк Hardstar Ф18мм - произведен от марката Hardy.
Тип: Ролка с дръжка
Ширина на ролката [cm] 18
Вид боя Емулсионни бои, латексни бо
Диаметър на отвора за дръжката [mm] 25 см
Диаметър на вала [mm] ø48 мм
ВАНИЧКА ЗА БОЯ 16 X 30 СМ, ЖЪЛТА
ВАНИЧКА ЗА БОЯ 16 X 30 СМ, ЖЪЛТА / 0146323016
ВАНИЧКА ЗА БОЯ 16 X 30 СМ, ЖЪЛТА ТИПВАНИЧКА ЗА БОЯ РАЗМЕР 16X30 CM МАТЕРИАЛ платмаса
Универсална бъркалка Hardy, която е здрава, стабилна, за обичайна работа със силни или слабо лепящи материали. Бъркалката е изработена от закалена стомана, устойчива на механични повреди и реакция с различни смеси. Размери: 60х400 мм
Дължина на купчината 8 мм
Дължина на дръжката 260 мм