ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA 18 СМ, 7 ММ, Ф 48 / 0110704818
  • Специално покритие, устойчиво на разтворители.
  • За дълготрайна употреба от професионалисти.
  • Ролката за валяк е изработена от свръх фини, тъкани, непрекъснати полиестерни влакна.
  • Висока абсорбция на боя и минимално пръскане на боята по време на боядисване.
  • Ролката е без филц, устойчива на износване и лесна за почистване.
  • Преди първата употреба валякът трябва да се изплакне в сапунена вода и да се изсуши.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0101106818
Купи
Бърз преглед
МАЛАМАШКА ШВЕЙЦАРСКА
МАЛАМАШКА ШВЕЙЦАРСКА 130X380 ММ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА HARDY / 0800433800
  • Дължина 380 мм
  • Материал дърво / неръждаема стомана
  • Производител Hardy
  • Размер на работната повърхност 494 cm²
  • Широчина 130 мм
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY СЕРИЯ 50 40 ММ / 0200505640
ДЪЛЖИНА НА ЧЕТИНАТА 48 мм.
ТИП ЧЕТИНА Naturmix
ХИДРОГЪБА 20X14X7СМ / 2024122014
Предназначение Подходяща за фаянс, гранитогрес, камък и други плочи
Валяк
ВАЛЯК FLOK MINI УНИВЕРСАЛЕН, 7 СМ, Ф 35 ММ, ОП. 2 / 0123063507
  • Подходящ за лакове на водна основа, за малки площи.
  • Дължина на валяка (ролката): 7 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø35мм