ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАНИЧКА ЗА БОЯ NO 3, 35 Х 26 СМ
Сравняване
ВАНИЧКА ЗА БОЯ NO 3, 35 Х 26 СМ / 0146323526
  • Бояджийската ваничка е произведена от пластмаса, а формата и е функционална и удобна.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК HARDEX 24Х18 Ф38 / 0130104023
Дължина на влакното 18 мм
Дължина на валяка 24 см
Диаметър на валяка (ролката) ø38мм
Купи
Бърз преглед
МАЛАМАШКА
МАЛАМАШКА НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 280Х130MM С ГРЕБЕН 8X8TM / 323106
  • МАЛАМАШКА НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 280Х130мм С ГРЕБЕН 8х8 TOPMASTER PROFESSIONAL е:
  • изработена от неръждаема стомана.
  • с двуслойна дръжка за по-добър захват
ВАЛЯК ХАРДЕКС ЗА ТАВАНИ ПЕС 23см
ТЪНЪК ПОКРИВЕН НАЙЛОН 4Х5М
ТЪНЪК ПОКРИВЕН НАЙЛОН 4Х5М
Материал Полиетилен
Дължина на купчината 8 мм
Дължина на дръжката 260 мм
Тип ролка
ВАЛЯК ELITAKOLOR 25СМ / 0111224825
Размер 25см
Цвят Бял
ЧЕТКА РАДИАТОРНА, СЕРИЯ "70" 1.5"
ЧЕТКА HARDY РАДИАТОРНА, СЕРИЯ „70“ 1.5″ / 0220704315
Четка радиаторна, серия 70, 1.5" Hardy, 0220-704315