ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „МАЛАМАШКА СТОМАНЕНА 280Х130ММ / 867759“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 127 ММ.
Сравняване
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 127 ММ. / 15853/ET-5FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  127 мм
УДАРНА ГЛАВА: Лят метал
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА ФАСАДНА 50 СМ, НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
  • Материал: неръждаема стомана
  • Дръжка 2K
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА 2К ПОЛИЕСТЕР HARDY 70ММ / 0200905770
Ширина 70 мм.
Материал за дръжка Двукомпонентна
Материал на влакната Полиестер
Дължина на влакната 57 мм.
Дебелина 15 мм.
иглен валяк
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 18см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106818
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
0100106818 ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ
ЧЕТКА ТЕЛЕНА GD
ЧЕТКА GADGET ТЕЛЕНА / 340505
ЧЕТКА ТЕЛЕНА GD
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
МИСТРИЯ ШПАКЛОВЪЧНА 14СМ Х 8СМ, НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
МАЛАМАШКА ШВЕЙЦАРСКА
МАЛАМАШКА HARDY ШВЕЙЦАРСКА 13X28 СМ, НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА / 0800432800
Дължина 280 мм Код на производител 0800-432800 Материал неръждаема стомана Производител Hardy Размер на работната повърхност 364 cm² Широчина 130 мм