ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ЧЕТКА GADGET ТЕЛЕНА / 340505“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАНИЧКА ЗА БОЯ NR. 0 12 X 25 СМ
Сравняване
ВАНИЧКА ЗА БОЯ NR. 0 12 X 25 СМ / 0146221225
  • Висококачествена изработка
  • Оребрена повърхност за изцеждане
  • Лесна за почистване
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОФА БОЯДЖИЙСКА 19 ЛИТРА
КОФА БОЯДЖИЙСКА 19 ЛИТРА
  • Жълта кофа за бояджийска
  • Материал: пластмаса
  • Метална дръжка
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Купи
Бърз преглед
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0101106818
МИСТРИЯ ЗА МАЗИЛКИ HARDY СЕРИЯ 26 12/13 СМ / 0810261113
МАТЕРИАЛ Стомана, дърво
ДЪЛЖИНА 13 см.
ШИРИНА 12 см.
иглен валяк
ЧЕТКА HARDY УНИВЕРСАЛНА 46ММ / 9600404640 Четка Hardy универсална 46мм - произведена от марката Харди.
Размер 46мм
Марка Харди
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "37" 20 ММ, ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 15 мм.
  • Ширина: 20 мм.
  • Дължина на четката: 185 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 40 мм.
ШПАКЛА СЕРИЯ 82 50ММ / 0830820105 Шпакла серия 82 50мм - качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Размер 50мм