ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАЛЯК MINI 10СМ / 0121231510“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА ПЛОСКА, СЕРИЯ "50" 30 ММ GR. 12, СВ., 90 % / 0200505130
Сравняване
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY 30ММ / 0200505130
Дебелина 12 мм.
Ширина 30 мм.
Дължина на четката 200 мм.
Материал за дръжка дърво
Влакна смесени
Дължина на четината 30 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА РАДИАТОРНА, СЕРИЯ "70" 1.5"
Четка радиаторна, серия 70, 1.5" Hardy, 0220-704315
МИСТРИЯ ШПАКЛОВЪЧНА 14СМ Х 8СМ, НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
ЧЕТКА БАДАНАРКА ЕСТЕСТВЕН КОСЪМ 40Х140MM TS / 540664
Маламашка гумена
МАЛАМАШКА ГУМЕНА 280Х90MM ГОЛЯМА TS / 320302
Дължина: 280 mm Материал: Пореста гума Материал на дръжката: Дърво Предназначение: За фугиране Широчина: 90 mm
ЧЕТКА РАДИАТОРНА, СЕРИЯ "70" 1", СВ., ДЪРВ. ДР.
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 1″ HARDY / 0220704110
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 1" HARDY / 0220704110 Четка радиаторна, 1", 25 mm, серия "70", Hardy.
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 40MM TS
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 40MM TS / 320750