ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАЛЯК EUROFAZA MIDI 10 СМ, 7 ММ / 0120703010“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ФАСАДЕН ВАЛЯК
Сравняване
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 25 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726825
Фасаден валяк 25 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
РОЛКА ЗА ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA 25 СМ, 7 ММ, Ф 48 / 0110704825
Универсален валяк 250 mm, 7 mm, Ø48 mm Eurofaza Hardy.
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
РЪКАВИЦА, БОЯДЖИЙСКА HARDY
РЪКАВИЦА HARDY , БОЯДЖИЙСКА / 0190870000
ШПАКЛА С ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 50ММ TMP
ШПАКЛА С ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 50ММ TMP / 320709
  • Двуслойна дръжка за по-добър захват
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 40MM TS
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 40MM TS / 320750