ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАЛЯК EUROFAZA 18СМ С ДРЪЖКА / 0111714818“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК FLOK УНИВЕРСАЛЕН 18 СМ, Ф52 + ДРЪЖКА HARDY
Сравняване
ВАЛЯК HARDY FLOK УНИВЕРСАЛЕН 18 СМ, Ф52 + ДРЪЖКА / 0121065018
Тегло 700 гр.
Цена За брой
ВАЛЯК EUROFAZA MIDI 10 СМ, 7 ММ / 0120703010
Параметри: Ширина: 10 см Диаметър: 30 мм Дължина на влакното: 7 мм
ТЕЛЕНА ЧЕТКА – ИЗВИТА TRUPER / 11540/CEA-10
МАТЕРИАЛ: Полипропилен, поцинкована стомана
ЧЕТКА: Стомана с месингово покритие
ДЕБЕЛИНА НА НИШКА: 0,26 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3,2 см
ОБЩА ДЪЛЖИНА: 24 см
Валяк Hardy Eurofaza 18см 7мм ø48мм
ВАЛЯК EUROFAZA 25СМ, 7ММ, Ф48+ДРЪЖКА / 0111704825
  • Дължина на влакното: 7 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 18 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø48 мм
Валяк
ВАЛЯК HARDEX, 18СМ, 18ММ ПАК, Ф38ММ+ДРЪЖКА Ф6ММ H / 0130104018
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø38мм
  • Диаметър на телескопичната дръжка: ø6м
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY "40" 80 ММ, ЧЕРВЕНА, ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY „40“ 80 ММ, ЧЕРВЕНА, ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА / 0200405180
  • Тип: плоска четка
  • Ширина: 80 мм.