ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Маламашка
Сравняване
  • Гребен: 8x8мм
  • Удобна 2К дръжка
  • Неръждаема
  • За нанасяне на лепило
Бърз преглед
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 127 ММ.
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 127 ММ. / 15853/ET-5FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  127 мм
УДАРНА ГЛАВА: Лят метал
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Фасаден валяк
ВАЛЯК HARDEX ПАК 18 СМ, 18 ММ, Ф 48 ММ / 0110104818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "37", 80 ММ, ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „37“, 80 ММ, ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА / 0200374880
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 15 мм.
  • Ширина: 80 мм.
  • Дължина на четката: 220 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 48 мм.