ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАЛЯК БОЯДИСВАНЕ НА ТРЪБИ HARDY Ф6 / 0133490300“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк за притискане на тапети еластичен
Бърз преглед
ПОКРИВЕН НАЙЛОН HARDY 4 X 5 М 6 МКР
ПОКРИВЕН НАЙЛОН HARDY 4 X 5 М 6 МКР / 0400060405
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА ПОЛИЕСТЕР HARDY 2К 35ММ / 0200904435
Дебелина 14 мм.
Ширина 35 мм.
Дължина на четката 210 мм.
Материал за дръжката двукомпонентна
Материал на влакната Полиестер
Дължина на влакната 44 мм.
ФАСАДЕН ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 25 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726825
Фасаден валяк 25 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
ШПАКЛА ЗА ПОЧИСТВАНЕ 100Х160ММ / 0540501000 Шпакла за почистване 100х160мм - преоизведена от марката Hardy, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 100х160мм
Марка Hardy
ВАЛЯК HARDSTAR Ф13ММ / 0111184818
ВАЛЯК HARDSTAR ПАК Ф13ММ / 0111184818 Валяк Hardstar Ф13мм - произведен от марката Hardy.
Тип: Ролка с дръжка
Ширина на ролката [cm] 18
Вид боя Емулсионни бои, латексни бо
Диаметър на отвора за дръжката [mm] 13
Диаметър на вала [mm] 48
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
МАТЕРИАЛ Пластмаса
ДЕБЕЛИНА 2 мм.