ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА С НАКЛОН ПЛОСКА HARDY 1.5 / 0200604515
Сравняване
Дебелина 10 мм.
Ширина 38 мм.
Дължина на дръжката 170 мм.
Материал за дръжката дърво
Косъм Естествен косъм
Дължина на влакната 47 мм.
ВАЛЯК FLOK MINI УНИВЕРСАЛЕН, 10 СМ, Ф35ММ, 2 БРОЯ / 0123063510
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК 10 CM, 13 MM EUROFAZA
ВАЛЯК EUROFAZA 10 СМ, 13 ММ / 0125711510
  • ВАЛЯК 10 CM, 13 MM EUROFAZA
Мултифункционална стоманена шпакла - двукомпонентна дръжка, 6 в 1
ШПАКЛА СТОМАНЕНА TRUPER EXPERT 64 ММ / 15855/ET-2-1/2R5X
ШПАКЛА СТОМАНЕНА TRUPER EXPERT 64 ММ
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  64 мм
УДАРНА ГЛАВА: Лят метал
ФАСАДЕН ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 25 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726825
Фасаден валяк 25 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy