ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ТЕЛЕСКОПИЧНА ДРЪЖКА HARDY 3М / 0149273000“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА 2K HARDY 10СМ / 0140120625
Сравняване
Диаметър 6 мм
Максимална дължина на дръжката 400 мм
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА ПЛОСКА, СЕРИЯ "43", АКРИЛ 4"
  • ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ЧЕТКА ЗА ВОДОРАЗТВОРИМИ БОИ И ЛАКОВЕ
Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 18см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106818
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
0100106818 ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ
Маламашка гумена
МАЛАМАШКА ГУМЕНА 280Х90MM ГОЛЯМА TS / 320302
Дължина: 280 mm Материал: Пореста гума Материал на дръжката: Дърво Предназначение: За фугиране Широчина: 90 mm
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 51 ММ
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 51 ММ / 15850/ET-2FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА: 51 мм