ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
Сравняване
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „43“, АКРИЛ 3″ / 0204437130
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА ФАСАДНА 203 ММ TRUPER / 14459/ETA-8
ШПАКЛА УНИВЕРСАЛНА ФАСАДНА -203 ММ TRUPER
МАТЕРИАЛ: Въглеродна стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ДЪЛЖИНА: 258 мм
ШИРИНА: 203 мм
Марка Hardy
ВАЛЯК 10 CM, 13 MM EUROFAZA
ВАЛЯК EUROFAZA 10 СМ, 13 ММ / 0125711510
  • ВАЛЯК 10 CM, 13 MM EUROFAZA
ДРЪЖКА 2K HARDY 10СМ / 0140120625
Диаметър 6 мм
Максимална дължина на дръжката 400 мм
МАЛАМАШКА С ГРЕБЕН СЕРИЯ
Маламашка с гребен Хардекс
  • Изработена от неръждаема стомана.
  • Предназначена е за нанасяне на лепилен разтвор.
  • Размер 130х280 мм.
  • Размер на зъбите 12Х12мм.
МИНИ ВАЛЯК Ф15ММ / 0123381507 Мини валяк ф15мм - произведен от марката Hardy, която гарантира качеството на продукта.