ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА ЗА ЛАКИРАНЕ НА ПАРКЕТ 200 X 9 ММ
Сравняване
ЧЕТКА ЗА ЛАКИРАНЕ НА ПАРКЕТ 200 X 9 ММ / 0290565120
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ФАСАДЕН ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 25 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726825
Фасаден валяк 25 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
Купи
Бърз преглед
КОМПЛЕКТ №17 HARDY 2Х10СМ / 0180170000
Материал пластмаса
Цвят Червен
ЧЕТКА, ЧУПЕЩА СЕ
  • Размер: 25"
  • Чупещо се рамо (дръжка)
  • Косъм: натурална свинска четина
ТЕЛЕСКОПИЧНА ДРЪЖКА HARDY 1.5М / 0149271500
Диаметър 26 / 22 мм.
ШПАКЛА ФАСАДНА 30 СМ, НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Марка Hardy
Валяк Hardy Gepard mini ПАК 10см / 7мм ø15мм 2броя
ВАЛЯК GEPARD MINI, ОПАКОВКА 2 БРОЯ, 10 СМ, 7 ММ, Ф15 / 0123151510
  • Дължина на влакното: 7 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм