ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ДЪРЖАЧ ЗА ШПАТУЛА КОМФОРТ / 0820704999“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк
Сравняване
ВАЛЯК HARDEX MINI, ПАК, 10 СМ / 0121111510
  • Дължина на влакното: 11 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
  • 2 броя в опаковка
0121111510 ВАЛЯК HARDEX MINI, ПАК, 10 СМ
  • Размер: 10x26см
  • Материал на дръжката: пластмаса
  • Покритие на работната повърхност: гума
  • Марка: Hardy
Купи
Бърз преглед
МИСТРИЯ 60X100MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER 60X100MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323109
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 25см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106825
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 25 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
ЧЕТКА 2К HARDY 25MM / 0200904325
ЧЕТКА 2К HARDY 25MM / 0200904325 Плоска четка HARDY серия 90, подходяща за боядисване с бои на водна основа, акрилни и алкидни бои, полиуретанови лакове.
Дебелина 13 мм.
Ширина 25 мм.
Дължина на четката 210 мм.
Материал за дръжка двукомпонентна
Материал на влакната Полиестер
Дължина на влакната 43 мм.