ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАНИЧКА ПЛАСТМАСОВА 180MM TS / 54069
Сравняване
ВАНИЧКА ПЛАСТМАСОВА 180MM TS / 540692
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 18см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106818
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
0100106818 ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ
Купи
Бърз преглед
Валяк полиамид, нишка 12mm 230x50x6mm TS
ВАЛЯК ПОЛИАМИД TOPSTRONG 12MM НИШКА 230Х50Х6MM TS / 540649
Валяк полиамид "TopStrong"
  • Изработен от висококачествени полиамидни влакна
  • За нанасяне на алкидни и полиуретанови бои, лакове, грундове, емайл лакове
СТЪРГАЛКА HARDY ЗА ГИПСОВИ ЗАМАЗКИ 250 Х 145
СТЪРГАЛКА HARDY ЗА ГИПСОВИ ЗАМАЗКИ 250 Х 145/ 1004102515
  • Материал: Метал
  • Дължина: 25 см
  • Широчина: 14 см
Марка Hardy
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY 25ММ / 0204434510 Четка плоска Hardy - серия 43.
Дебелина 15 мм.
Ширина 25 мм.
Дължина на четката 190 мм.
Материал за дръжка дърво
Материал на влакната Полиестерни влакна
Дължина на влакната 45 мм.
ЧЕТКА СТОМАНЕНА HARDY 290ММ / 1001220006 Четка стоманена Hardy 290мм - произведена от марката Hardy.
Дължина 290мм