ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 65MM TOPSTRONG / 320752“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
МИСТРИЯ ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 8/200MM GD"""
Сравняване
МИСТРИЯ GADGET С ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА / 320110
  • Дръжка от пластмаса
  • Изработена от първокачествена стомана
ВАЛЯК FLOK MINI УНИВЕРСАЛЕН, 10 СМ, Ф35ММ, 2 БРОЯ / 0123063510
Купи
Бърз преглед
Валяк
ВАЛЯК FLOK MINI УНИВЕРСАЛЕН, 7 СМ, Ф 35 ММ, ОП. 2 / 0123063507
  • Подходящ за лакове на водна основа, за малки площи.
  • Дължина на валяка (ролката): 7 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø35мм
ТЕЛЕСКОПИЧНА ДРЪЖКА HARDY 1.7/3.0М / 0820704930
Материал стомана
Марка Hardy
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY 50MM / 0200505650
Дебелина 17 мм.
Ширина 50 мм.
Дължина на четката 235 мм.
Материал за дръжка дърво
Влакна смесени
Дължина на четината 51 мм.
ВАЛЯК HARDY MICRO 6 КОШНИЧЕН 25 СМ Ф44 ММ / 0119634425
ДЪЛЖИНА НА ВАЛЯКА 25 см
ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО 6 мм
ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА 44 мм
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм